Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/ladafm/domains/lada.fm/public_html/engine/modules/show.full.php on line 348 Lada.FM > Версія для друку > Ладижинські каратисти зайняли третє командне місце на чемпіонаті області з тхеквондо ВТФ
Lada.FM > СПОРТ, rss > Ладижинські каратисти зайняли третє командне місце на чемпіонаті області з тхеквондо ВТФ

21-03-2013, 11:57. Автор новини: lada_info
Ладижинські каратисти у суммі здобули 28 нагород чемпіонаті Вінницької області з тхеквондо ВТФ.

Про це повідомляє сайт Ладижинської міської ради.

16-17 березня в Літині відбувся відкритий чемпіонат області з тхеквондо ВТФ серед юнаків та дівчат, кадетів та юніорів в розділі «керугі» - вільні поєдинки, командні змагання та змагання з формальних комплексів «пумсе».

В змаганнях взяло участь 186 спортсменів з м Дніпропетровськ, м. Одеси, м.Хмельницького, м. Кам'янець-Подільська, м. Івано-Франківська та господарі турніру тхеквондисти з м.Вінниці, Ладижина, Погребищенського, Тиврівського, Гайсинський та Літинського районів.

В командному заліку І - м посіла команда м. Хмельницький,  IІ м - команда з Івано-Франківська, а III місце посіла команда з м.Ладижин.

В змаганнях жіночих команд серед юніорів Ладижинські дівчата зайняли І та ІІ командні місця.

Також добре виступили наші спортсмени і в формальних комплексах як в особистому заліку так і в командних двійках, трійках та показовій четвірці.

Всього спортсмени здобули 28 нагороди, з яких 15 золотих, 11 срібних та 3 бронзові.