Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/ladafm/domains/lada.fm/public_html/engine/modules/show.full.php on line 348 Lada.FM > Версія для друку > Збірна Ладижина посіла третє командне місце на чемпіонаті України з боротьби самбо у Львові
Lada.FM > СПОРТ, rss > Збірна Ладижина посіла третє командне місце на чемпіонаті України з боротьби самбо у Львові

28-03-2013, 09:56. Автор новини: lada_info
25-26 березня у Львові проходив чемпіонат України з боротьби самбо серед майстрів, де були представлені 15 команд.

За даними турнірної таблиці збірна Ладижина посіла третє командне місце, поступившись команді зі Львова і Дніпропетровська, і здобувши дві золотих і чотири срібних медалі.

Володарями золота стали викладачі спорт-школи імені Івана Сагаєва стали Олександр Жарун - він же директор школи, та друге золото приніс Ладижину  Олександр Макогон.

Срібними призерами чемпіонату стали ладижинці Михайло Попенко, Максим Клеймьонов, Володимир Кирса, та Олександр Ясінський.