Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/ladafm/domains/lada.fm/public_html/engine/modules/show.full.php on line 348 Lada.FM > Версія для друку > Спортсменки із Ладижина зайняли друге командне місце на чемпіонаті області з тхеквандо
Lada.FM > СПОРТ, rss > Спортсменки із Ладижина зайняли друге командне місце на чемпіонаті області з тхеквандо

16-04-2013, 09:37. Автор новини: lada_info
13-14 квітня в смт. Літин Вінницької області проходили змагання з тхеквондо ВТФ.

У рамках який відбулись чемпіонати області у трьх категоріях - серед кадетів, серед чоловіків та жінок в особистому заліку та командний та серед чоловіків та жінок.

Про це Lada.fm повідомив директор ДЮСШ №2 Сергій Брушніцкий.

За результатами змагань в командному заліку серед чоловіків та жінок ладижинські представниці слабкої статі в складі Анни Миленької, Анни Кириленко та Дар'ї Козюри, вибороли ІІ командне місце.

В особистому заліку серед жінок Анна Кириленко та Анна Миленька здобули на чемпіонаті золото, Дар’я Козюра стала володаркою срібла, а на рахунку Анни Данильчук ІІІ місце.

Серед кадетів  чемпіонкою області стала ладижанка Тетяна Данильчук, Данило Саволюк та Богдан Миленкьий показали 2-й результат. Бронза ж дісталася нашим Владиславу Кирилюку і Іванні Скоробагатько.

Тренують спортсменів Леся Мазур та Сергій Брушніцкий.