Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/ladafm/domains/lada.fm/public_html/engine/modules/show.full.php on line 348 Lada.FM > Версія для друку > Ладижинець Владлен Коваль виборов срібло на першості міста Вінниці з жиму лежачи
Lada.FM > СПОРТ, rss > Ладижинець Владлен Коваль виборов срібло на першості міста Вінниці з жиму лежачи

28-04-2013, 10:27. Автор новини: lada_info
У суботу, 27 квітня у спортивному клубі "Нокаут" пройшла Відкрита першість міста Вінниці з жиму лежачи, без спеціального екіпірування, серед жінок та чоловіків.

"Цікава та захоплююча боротьба, у цей теплий весняний день, розгорнулася у кожній ваговій категорії, де спортсмени боролися за кожний підкорений кілограм. Незважаючи на запеклу та щільну боротьбу змагання пройшли у дружній атмосфері",- йдеться на сайті організації.

Всього у змаганнях взяли участь 30 спортсменів, з них 26 чоловіків та 4 жінки.

За результатами змагань, ладижинець Владлен Коваль (на фото), у категорії до 105 кг., виборов срібло здолавши вагу 132,5 кг.

"Вінниця, це було круто, зал супер, організація супер! 132.5 - срібло, друге місце по області",- написав ладижинець після змагань на своїй сторінці Вконтакті.

"Приємно, що пауерліфтинг у Вінниці та Вінницькій області розвивається, а на помості з'являються все нові і нові спортсмени",- відзначили на сайті Федерація пауерліфтингу Вінницької області. (Натисни на зображення для збільшення)Ладижинець Владлен Коваль виборов срібло на першості міста Вінниці з жиму лежачи