Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/ladafm/domains/lada.fm/public_html/engine/modules/show.full.php on line 348 Lada.FM > Версія для друку > Стали відомі переможці першого шахового турніру в Ладижині
Lada.FM > СПОРТ, rss > Стали відомі переможці першого шахового турніру в Ладижині

Стали відомі переможці першого шахового турніру в Ладижині

9-07-2013, 08:33. Автор новини: lada_info
На вихідних в Ладижині вперше пройшов відкритий шаховий турнір.

6-7 липня в рамках 4-го етапу кубка області в місті відбувся відкритий особистий шаховий турнір «Ладижин 2013» .

Організатором змагань є багаторазова чемпіонка Вінницької області з шахів Галина Телюх за підтримки міського відділу з питань фізкультури і спорту.

Як зазначив суддя змагань Віктор Бузько проведення подібних змагань це вагомий вклад у популяризацію шахів серед молоді.

«Ми бачили не мало турнірів по Вінницькій області. По-перше, цей турнір не те що вдався, він дуже організовано проведений і кількість учасників – більше 50, говорить саме за себе. По-друге, рівень гравців, які приймають участь, тут є і майстри спорту і міжнародні майстри і велика кількість кандидатів в майстри спорту»,- підкреслив Віктор Бузько.

51 учасник з різних регіонів України змагались у Ладижині у трьох номінаціях. Тож у категорії шахістів до 14 років перемогу здобув вінничанин Віталій Липчанський. Серед жінок кращою на турнірі стала Світлана Мушта з Одещини. Серед чоловіків перемогу здобув Микола Боднар з Вінниці, який є головою шахової федерації області.

Усі переможці були нагороджені медалями, грамотами та преміями. Фінал турніру та нагородження переможців відбулись 7 липня.

Варто зазначити, що призовий фонд першого шахового турніру в Ладижині складав 3 тис. грн..