Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/ladafm/domains/lada.fm/public_html/engine/modules/show.full.php on line 348 Lada.FM > Версія для друку > Кубок міського голови Ладижина з футзалу здобула команда "Самбо"
Lada.FM > СПОРТ, rss > Кубок міського голови Ладижина з футзалу здобула команда "Самбо"

Кубок міського голови Ладижина з футзалу здобула команда "Самбо"

22-10-2013, 22:05. Автор новини: lada_info
Кубок міського голови Ладижина з футзалу цьогоріч виграла команда «Самбо».

Про це йдеться у повідомленні Ладижинської міської ради.

Як зазначається, у період з 14 по 19 жовтня в спортивному комплексі Ладижинської ТЕС проходив ІХ любительський турнір з футзалу на Кубок міського голови.

У змаганнях взяли учать участь 9 команд: «Україна», «Самбо», «Держслужбовець», «Хенесі», «Податкова», «Арсенал», «Оболонь», «Патріот» та «Коледж».

До півфінальної частини турніру вийшли команди: «Самбо», «Держслужбовець», «Україна» та «Патріот».

За результатами півфінальних та фінальних зустрічей перемогу та перехідний Кубок здобула команда «Самбо» (капітан Олександр Барчук).

Почесне срібло у команди «Держслужбовця» (капітан Валентин Руденко) та третє місце у команди «Патріот» (капітан Сергій Спеней).

Як заначається, кращим гравцем турніру визнано Андрія Корнійчука, а кращим голкіпером – Віталія Чорного.

Судді турніру Валерій Шкляр та Роман Гундяк.