Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/ladafm/domains/lada.fm/public_html/engine/modules/show.full.php on line 348 Lada.FM > Версія для друку > Каратисти з Ладижина показали відмінний результат на чемпіонаті України
Lada.FM > СПОРТ, rss > Каратисти з Ладижина показали відмінний результат на чемпіонаті України

Каратисти з Ладижина показали відмінний результат на чемпіонаті України

4-12-2013, 15:58. Автор новини: lada_info
Ладижинські спортсмени вибороли увесь комплект нагород на чемпіонаті України з карате кіокушикай серед юнаків та дівчат.

Про це повідомляється на сайті Ладижинської міської ради.

Як йдеться у повідомленні, 29 та 30 листопада в Києві (Копча Заспа) на чемпіонаті України з карате кіокушикай серед юнаків та дівчат спортсмени Ладижинської ДЮСШ №2  вибороли 2 золоті, 2 срібні та 1 бронзову медалі.

Як зазначається, чемпіонами стали Тетяна Данильчук та Юлія Гавенко, срібло вибороли Дмитро Пристайчук і  Богдан Миленький, бронзову медаль здобула Іванна Скоробогатько.

Тренує спортсменів Сергій Брушніцький.

Каратисти з Ладижина показали відмінний результат на чемпіонаті УкраїниВарто зазначити, що на цих змаганнях за підсумками Кубку України, що проходив раніше в Одесі команда спортивного клубу «Сіндо» ДЮСШ №2 була нагороджена кубком за І командне місце.