Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/ladafm/domains/lada.fm/public_html/engine/modules/show.full.php on line 348 Lada.FM > Версія для друку > Ладижинські самбісти на обласному чемпіонаті вибороли 14 медалей
Lada.FM > СПОРТ, rss > Ладижинські самбісти на обласному чемпіонаті вибороли 14 медалей

Ладижинські самбісти на обласному чемпіонаті вибороли 14 медалей

13-01-2014, 21:18. Автор новини: lada_info
Збірна команда міста Ладижин з боротьби самбо виборола 14 медалей на чемпіонаті області.

Про це йдеться у повідомленні Ладижинської міської ради.

12 січня збірна команда міста Ладижин брала участь у чемпіонаті області з боротьби самбо серед юнаків і дівчат 1996-98 р.н. у м. Вінниці.

Як йдеться у повідомленні переможцями змагань у своїх вагових категоріях стали: Дмитро Стременовський у ваговій категорії 48кг, Владислав Бакун – 60кг, Денис Куленко – 65кг, Іван Кулінич – 87кг, Юрій Сидорук понад 87кг, Антоніна Солдатенко  – 44кг, Вікторія Данилюк  – 60кг, Світлана Богач – 65кг, Лідія Піддубна  – 48кг та Карина Краєвська понад 75кг.

Другі місця вибороли Оксана Майданик у ваговій категорії 56кг та Олена Рябокінь – 52кг.

Бронузу із змагань привезли Юлія Браїловська у ваговій категорії 56кг та Юлія Кучерова – 52кг.

Крім того, на думку головного судді турніру Івана Нагорняка, кращі результати змагань показав Олександр Кирилюк з Ладижина (вагова категорія 74 кг).

Тренери спортсменів Олександр Жарун, Павло Бабак, Владислав Майстренко, Олександр Макогон та Павло Рябокінь.