Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/ladafm/domains/lada.fm/public_html/engine/modules/show.full.php on line 348 Lada.FM > Версія для друку > Ладижинці на обласному чемпіонаті з ушу-саньшоу вибороли 12 медалей
Lada.FM > СПОРТ, rss > Ладижинці на обласному чемпіонаті з ушу-саньшоу вибороли 12 медалей

Ладижинці на обласному чемпіонаті з ушу-саньшоу вибороли 12 медалей

20-01-2014, 15:37. Автор новини: lada_info
На чемпіонаті Вінницької області з ушу-саньшоу місто Ладижин у командному заліку посіла ІІ місце.

Про це йдеться у повідомленні Ладижинської міської ради.

18 січня у Вінниці відбувся відкритий чемпіонат Вінницької області з ушу-саньшоу (повноконтактні поєдинки) серед юнаків, юніорів та дорослих.У ньому брали участь спортсмени міста Ладижин СК «Хонза»(тренер Вадим Зашейко) та показали високі результати, повернувшись додому з 12-ма медалями.

Переможцями у своїх вагових категоріях стали: Євгеній Цапцін, Микола Гутій, Ірина Браславець, Святослав Шкляр та Богдан Катрич.

Срібну медаль у змаганнях здобули: Іван Лебедєв, Дмитро Ратушняк, Антон Побережний, Євгеній Слупський, Ігор Демчук та Олена Рябокінь.

До речі, остання виборола два призових місця у двох вікових категоріях.