Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/ladafm/domains/lada.fm/public_html/engine/modules/show.full.php on line 348 Lada.FM > Версія для друку > Ладижинець взяв участь у чемпіонаті України з легкої атлетики серед ветеранів
Lada.FM > СПОРТ, rss > Ладижинець взяв участь у чемпіонаті України з легкої атлетики серед ветеранів

Ладижинець взяв участь у чемпіонаті України з легкої атлетики серед ветеранів

23-07-2014, 11:22. Автор новини: lada_info
Ладижинець Анатолій Галкін взяв участь у чемпіонаті України з легкої атлетики серед ветеранів, який проходив у столиці.

Про це повідомляє Ладижинська міська рада.

Як повідомляється, змагання проходили 19 та 20 липня. Ладижинський спортсмен Анатолій Галкін брав участь в складі збірної команди Вінниччини, де в особистому заліку виборов 3-тє місце з бігу на дистанції 3000 м. Крім того, він виборов 7-ме місце на дистанції 5000 м.

Варто зазначити, що у командному заліку збірна Вінницької області стала першою у другій групі областей України.