Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/ladafm/domains/lada.fm/public_html/engine/modules/show.full.php on line 348 Lada.FM > Версія для друку > Ладижинці на чемпіонаті України з веслування вибороли золоту та срібну медалі
Lada.FM > СПОРТ, rss > Ладижинці на чемпіонаті України з веслування вибороли золоту та срібну медалі

Ладижинці на чемпіонаті України з веслування вибороли золоту та срібну медалі

25-09-2014, 14:08. Автор новини: lada_info
Ладижинці на чемпіонаті України з веслування вибороли золоту та срібну медаліЛадижинські спортсмени здобули золото на чемпіонаті України з академічного веслування.

Нещодавно, з 18 по 20 вересня, збірна команда міста брала участь у чемпіонаті України з академічного веслування, що проходив у місті Києві.

Як повідомляється на офіційному сайті Ладижинської міської ради, у етапі з легкої ваги на одиночному човні 6 місце зайняла Катерина Пучко, прийшовши до фінішу з результатом 9.31,10 та діставши 20 очків. У свою чергу Анастасія Шибінська посіла 8-му сходинку з фінішним результатом 8.46,24 та 25 очків.

5-им серед чоловіків у одиночному веслуванні став Сергій Гуменний, який прийшов до фінішу з часом 7.14,34, отримавши при цьому 50 очків. Владислав Іванов посів 12-ту сходинку з результатом 7.42,70, набравши 5 очків.

На дистанції з легкої ваги у човні-двійці без стернового срібну медаль здобули Олена Пучко та Катерина Пучко. Фінішували спортсменки з результатом 9.04,38, отримавши 80 очків. Також дівчата посіли 4 місце у парному етапі легкої ваги з остаточним часом 8.06,93, діставши 120 очків.

Золоту медаль у парному веслуванні без стернового вибороли Ростислав Джигирей та Андрій Черкашин. Їхній фінішний результат склав 7.08,00 та 100 очків. Крім того спортсмени посіли 4 місце у човні-двійці з остаточним часом 6.46,41, здобувши 120 очків.

Головним тренером вище згаданих спортсменів є Наталія Топалова.