Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/ladafm/domains/lada.fm/public_html/engine/modules/show.full.php on line 348 Lada.FM > Версія для друку > У Ладижині відбулись міські змагання з гирьового спорту
Lada.FM > СПОРТ, rss > У Ладижині відбулись міські змагання з гирьового спорту

У Ладижині відбулись міські змагання з гирьового спорту

18-10-2014, 09:45. Автор новини: lada_info
16 жовтня в спортивній залі Ладижинського коледжу ВНАУ пройшли змагання з гирьового спорту за програмою ХІІІ міської спартакіади серед колективів фізкультури підприємств, організацій та установ м.Ладижин.

Про це повідомляє відділ фізичної культури та спорту Ладижинської міської ради.

За результатами змагань, в командному заліку перше місце виборола команда Ладижинського коледжу ВНАУ, 2-ге місце у команди філії «Птахокомплекс» ТОВ «Вінницька птахофабрика», 3-тє місце у команди філії «Внутрішньогосподарського комплексу по виробництву кормів» ТОВ «Вінницька птахофабрика».

В особистому заліку переможцями стали: у ваговій категорії 60 кг – Володимир Задорожнюк, 65 кг – Сергій Лабай,  70 кг – Тарас Свириденко, 75 кг – Юрій Яцета, 80 кг – Віталій Сікорський, 90 кг – Роман Цвігун та понад 90 кг – Олександр Алєксін.
Головний суддя змагань Микола Ковальчук.