Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/ladafm/domains/lada.fm/public_html/engine/modules/show.full.php on line 348 Lada.FM > Версія для друку > Ладижинські каратисти повернулися з перемогами зі змагань
Lada.FM > СПОРТ, rss > Ладижинські каратисти повернулися з перемогами зі змагань

Ладижинські каратисти повернулися з перемогами зі змагань

21-10-2014, 19:58. Автор новини: lada_info
Минулий тиждень був досить вдалий для Ладижинських спортсменів, вихованців дитячої юнацької спортивної школи №2 та клубу «Сіндо».

11-12 жовтня в Івано-Франківську пройшов 2-й турнір по тхеквондо версії ВТФ «Золотий дракон». В змаганнях прийняло участь 400 спортсменів.

Особисті досягнення у своїх вікових та вагових категоріях здобули ладижинці Олександра Куца та Михайло Куций, посівши відповідно 2-ге та 3-тє місце.

На наступному обласному чемпіонаті, що проходив у місті Літин 18 жовтня, Михайло Куций посів 2-ге місце.

18-19 жовтня у місті Вінниця майже 400 спортсменів з різних куточків України змагалися за першість у Чемпіонаті України з кіокушинкай карате серед молодших юнаків та молодших дівчат у розділі "куміте".

Як зазначив тренер Сергій Брушніцький, чемпіонами змагань стали ладижинці, вихованці ДЮСШ №2 та клубу «Сіндо», Богдан Миленький та Михайло Куций. Саме вони вибороли золото у особистому заліку. Срібними медалями було нагороджено Тетяну Данильчук та Данила Саволюка. Бронзу отримав Дмитро Пристайчук.