Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/ladafm/domains/lada.fm/public_html/engine/modules/show.full.php on line 348 Lada.FM > Версія для друку > Ладижинські спортсмени вибороли три срібні та дві бронзові медалі у Чемпіонаті України з кіокушинкай - карате
Lada.FM > rss, ПОДІЇ, СПОРТ > Ладижинські спортсмени вибороли три срібні та дві бронзові медалі у Чемпіонаті України з кіокушинкай - карате

15-12-2014, 17:59. Автор новини: redactor
13- 14 грудня у Києві відбувся Чемпіонат України із кіокушинкай – карате  серед чоловік та жінок. Змагання проводилося у категорії серед кадетів та чоловіків старше 35 років.

У Чемпіонаті взяли участь спортсмени із 16 регіонів України. У складі спортсменів із Вінницької області взяли участь ладижинські спортсмени із спортивного клубу «Сіндо» (тренер  Сергій Брушніцький) та дитячої юнацької спортивної школи №2.

За результатами змагань – в особистому заліку серед  жінок в розділі «куміте» (повноконтактні поєдинки) бронзові медалі вибороли наймолодші  учасниці  16 – 17 років з Ладижина: Анна Кириленко та Анастасія Дузяк. В розділі «ката» серед жінок Анастасія Дузяк посіла друге місце і виборола срібну медаль.

В розділі «куміте» серед кадетів відзначився ладижинський спортсмен Богдан Миленький, який виборов срібну медаль.
Ще одну срібну медаль заробив нашому місту Сергій Брушніцький , тренер спортивного клубу «Сіндо», який виборов нагороду у розділі «ката» і «куміте» у категорії серед чоловіків старше 35 років.

4 – місце у розділі « куміте» отримав ладижинець Віктор Колісник.

Сергій Брушніцький від себе особисто та від усіх ладижинських спортсменів висловив вдячність Олександру Рекуну за наданий транспорт, а також – батькам спортсменів за підтримку.