Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/ladafm/domains/lada.fm/public_html/engine/modules/show.full.php on line 348 Lada.FM > Версія для друку > Головний освітянин Ладижина став переможцем у зимовому турнірі з тенісу
Lada.FM > rss, СПОРТ > Головний освітянин Ладижина став переможцем у зимовому турнірі з тенісу

Головний освітянин Ладижина став переможцем у зимовому турнірі з тенісу

4-02-2015, 10:04. Автор новини: lada_info
31 січня та 1 лютого в смт. Тростянець проходив традиційний зимовий турнір з тенісу серед чоловіків в якому брали участь спортсмени Бершаді, Тростянця та Ладижина, всього 12 учасників.

Ладижинські тенісисти отримали перемогу, як в парному так і в одиночному розряді.

В парному розряді чемпіонами стали Юрій Журба та Артем Морозов вигравши у фіналі у тростянчан.

В одиночному розряді у фіналі змагались ладижани Михайло Бабчинський та Юрій Журба.

У результаті боротьби Юрій Журба виграв з рахунком 7:6, 6:7, 13:11 всі три сети були таймбрейкові.

Варто зазначити, що усі учасники змагань зробили грошові внески у розмірі 150 грн. як направили на допомогу нашим військовим.