Lada.FM > rss, ПОЛІТИКА, ТОП > Проміжні вибори депутата облради: у Ладижині уже сформовані 8 виборчих дільниць. Список

Проміжні вибори депутата облради: у Ладижині уже сформовані 8 виборчих дільниць. Список


12-02-2015, 09:42. Автор новини: lada_info
У Ладижині вже сформовані дільничні виборчі комісії для проведення довиборів депутата Вінницької обласної ради 22 лютого.

Про це повідомляється у Ладижинській міській виборчій комісії. 

Наразі у Ладижині вже сформовано повноцінний склад  восьми дільничних виборчих комісій, керівний склад кожної складається з голови та секретаря. Дільниці знаходяться у  ПК «Прометей», ЗОШ №4, БК «Лада», ЗОШ №1, БК «Біолік», БК у селі Лукашівка, БК у селищі Губник та спецдільниця у ЛТМО (лікарня). 

За словами Віри Шевченко, заступника голови  Ладижинської міської виборчої комісії, дільничні виборчі комісії вже працюють і вже рознесено поадресно більшу частину запрошень містянам на проміжні вибори депутатів  обласної ради.

Нагадаємо, у Ладижині зареєстровано шестеро кандидатів у депутати на проміжні вибори депутатів  обласної ради від Ладижинської міської ради, тобто, округу №61. Це самовисуванці Котов Денис Якович, Горбатюк Олександр Іванович, Уманський Руслан Вікторович, Юрченко Анатолій Федорович, та Кирилюк Наталя Миколаївна від ВОО ПП «Народний фронт» і  Шевченко Ігор Володимирович від ВОО ПП «Об’єднання Самопоміч».

Особовий склад ДВК №051624 (Прометей)
Голова: Притула Людмила Андріївна
Секретар: Міщенкова Ірина Степанівна
Члени:
1. Мудрик Галина Михайлівна
2. Кірієнкова Інна Валентинівна
3. Шрамко Лідія Федорівна
4. Валявська Оксана Іванівна
5. Нікітіна Алла Сергіївна
6. Бондаренко Галина Іванівна
7. Квасніцька Марія Платонівна
8. Лопайко Ілина Павлівна
9. Білоус Марина Олександрівна
10. Максименко Наталія Олександрівна
11. Яцименко Марія Володимирівна
12. Запорожська Руслана В’ячеславівна

Особовий  склад ДВК №051625 (ЗОШ№4)
Голова: Сімоненко Галина Дмитрівна
Секретар: Клочко Галина Миколаївна
Члени:
1. Гирька Іванна Олексіївна
2. Вусатенко Ганна Григорівна
3. Кібенко Ганна Володимирівна
4. Бабур Галина Іванівна
5. Біленька Раїса Григорівна
6. Біленька Ірина Володимирівна
7. Червінко Тетяна Андріївна
8. Рябокінь Лідія Василівна
9. Зеленецька Олександра Іванівна
10. Дуровець Галина Андріївна
11. Томчишина Людмила Андріївна
12. Петрунько Ольга Миколаївна

Особовий  склад ДВК №051626 ("Лада")
Голова: Коваль Надія Михайлівна
Секретар: Бучак Марія Іванівна
Члени:
1. Топольський Олександр Володимирович
2. П’ятковський Владислав Петрович
3. П’ятковська Любов Павлівна
4. Митченко Ніна Іванівна
5. Кирнична Оксана Анатоліївна
6. Шабардіна Людмила Степанівна
7. Жарікова Людмила Григорівна
8. Рибачок Галина Василівна
9. Леонтюк Анастасія Валентинівна
10. Ростоцька Галина Миколаївна

Особовий  склад ДВК №051627 (ЗОШ№1)
Голова: Наконечна Ольга Володимирівна
Секретар: Новицька Валентина Андріївна
Члени:
1. Шабанова Людмила Анатоліївна
2. Серватинська Тамара Іванівна
3. Серватинський Василь Григорович
4. Пипко Тетяна Василівна
5. Мазур Євген Валентинович
6. Донець Ярослав Вікторович
7. Приходько Світлана Михайлівна
8. Волошина Наталія Василівна
9. Зубрицька Світлана Вікторівна
10. Пламаділ Віра Яківна
11. Кашель Валентина Григорівна
12. Вакуленко Микола Олександрович

Особовий  склад ДВК №051628 (Біолік)
Голова: Молот Світлана Вікторівна
Секретар:  Джус Тетяна Миколаївна
Члени:
1. Грабовенко Наталія Миколаївна
2. Романенко Валентина Володимирівна
3. Петреченко Інна Павлівна
4. Неїжко Валентина Володимирівна
5. Калевич Любов Іванівна
6. Неїжко Лідія Василівна
7. Бондарчук Яна Володимирівна
8. Бондарчук Владислав Іванович
9. Караван Ольга Сергіївна
10. Майорська Тетяна Анатоліївна

Особовий  склад ДВК №051629 (Лукашівка)
Голова: Юрченко Марія Григорівна
Секретар: Жук Світлана Олександрівна
Члени:
1. Олішевська Лідія Василівна
2. Гримайло Олена Михайлівна
3. Гримайло Ригіна Олексіївна
4. Островська Наталія Леонідівна
5. Захарчевний Володимир Михайлович
6. Ясінська Оксана Григорівна
7. Ясінська Галина Миколаївна
8. Рябобик Надія Яківна
9. Юрченко Ганна Анатоліївна
10. Юрченко Михайло Анатолійович

Особовий  склад ДВК №051630 (Губник)
Голова: Сушій Володимир Григорович
СекретарМонтак Світлана Володимирівна
Члени:
1. Іванова Марія Іванівна
2. Сидорук Галина Василівна
3. Олійник Раїса Павлівна
4. Кравченко Жанна Юріївна
5. Побережець Олександра Федорівна
6. Макух Марія Дмитрівна
7. Блонська Наталія Володимирівна
8. Браславський Анатолій Васильович

Особовий  склад ДВК №051636 (ТМО)
Голова: Вакуленко Тетяна Миколаївна
Секретар: Колєснік Людмила Миколаївна
Члени:
1. Москаленко Людмила Михайлівна
2. Москаленко Тарас Миколайович
3. Кирилюк Леонід Іванович
4. Шпак Сніжана Валеріївна



Повернутись назад