Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/ladafm/domains/lada.fm/public_html/engine/modules/show.full.php on line 348 Lada.FM > Версія для друку > Кубок міського голови з волейболу цьогоріч знову виборола команда Ладижинської ТЕС
Lada.FM > rss, СПОРТ > Кубок міського голови з волейболу цьогоріч знову виборола команда Ладижинської ТЕС

19-08-2015, 14:14. Автор новини: lada_info
Кубок міського голови  з волейболу виборола команда Ладижинської ТЕС.

Про це повідомляє відділ спорту Ладижинської міської ради.

"16 серпня на міському пляжі уже всьоме пройшли змагання з волейболу на Кубок міського голови, приурочені до Дня Незалежності України та Дня міста Ладижин",-йдеться у повідомленні.

В змаганнях брало участь 6 команд.

Перемогу здобула команда Ладижинської ТЕС, друге місце виборола команда «Фенікс», 3 місце у команди філії «Птахокомплекс». Команда – переможець була нагороджена кубком, грамотою та премією 400грн з фонду міського голови.

Водночас команди-призери нагороджені грамотами та преміями по 300 та 200грн. відповідно.

Головний суддя змагань Валерій Миколюк.

Нагадаємо, енергетики втретє поспіль залишили собі Кубок міського голови Ладижина.
Кубок міського голови з волейболу цьогоріч знову виборола команда Ладижинської ТЕСКубок міського голови з волейболу цьогоріч знову виборола команда Ладижинської ТЕСКубок міського голови з волейболу цьогоріч знову виборола команда Ладижинської ТЕСКубок міського голови з волейболу цьогоріч знову виборола команда Ладижинської ТЕС