Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/ladafm/domains/lada.fm/public_html/engine/modules/show.full.php on line 348 Lada.FM > Версія для друку > Ладижинець виборов дві золоті медалі у фіналі Кубку України з боротьби самбо
Lada.FM > rss, СПОРТ, ТОП > Ладижинець виборов дві золоті медалі у фіналі Кубку України з боротьби самбо

Ладижинець виборов дві золоті медалі у фіналі Кубку України з боротьби самбо

15-09-2015, 16:41. Автор новини: lada_info
Дмитро Стременовський з Ладижина виборов дві золоті медалі у фіналі Кубку України з боротьби самбо.

Про це повідомляє відділ з питань фізичної культури і спорту Ладижинської міської ради.

Змагання проходили 11 та 12 вересня у Мукачево на Закарпатті.

За результататми змагань, ладижинський спортсмен Дмитро Стременовський здобув дві золоті медалі у ваговій категорії 48 та 52 кг.