Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/ladafm/domains/lada.fm/public_html/engine/modules/show.full.php on line 348 Lada.FM > Версія для друку > Ігор Лещенко став чемпіоном Європи з пауерліфтінгу в Італії
Lada.FM > rss, СПОРТ > Ігор Лещенко став чемпіоном Європи з пауерліфтінгу в Італії

Ігор Лещенко став чемпіоном Європи з пауерліфтінгу в Італії

29-09-2015, 10:09. Автор новини: lada_info
18-20 вересня в італійському місті Ріва-дель-Гарда проходив чемпіонат Європи з пауерліфтінгу, у якому взяли участь 250 спортсменів з Італії, України, Франції, Естонії, Росії, Великобританії, Молдови, Ірландії, Бельгії, Нідерландів, Німеччини.

Українську збірну представляли всього три важковаговики, серед них – Ігор Лещенко, директор птахофабрики «Вінницький бройлер» ВП ПАТ МХП. Про це Lada.FM повідомила прес-служба підприємства.

Змагання проходили у різних вагових та вікових категоріях, між юніорами, чоловіками та жінками. Ігор Лещенко виступав серед ветеранів (після сорока років) у ваговій категорії до 110 кг і посів перше місце.

Основним суперником Ігоря Лещенка у «відкритій категорії», тобто серед усіх учасників  незалежно від віку, був іменитий італієць. Спортсмени підняли однакову вагу – по 192, 5 кг, та за особистою вагою Ігор Лещенко посів друге місце. Додому привіз чемпіонський кубок і багато позитивних вражень. Насамперед, тому, що Ріва-дель-Гарда – фантастично красиве місто на березі озера. Зі всіх боків місто оточують Альпи. Тут – рай для спортсменів, оскільки добре розвинена спортивна інфраструктура.

Чемпіонат Європи з пауерліфтінгу у Ріва-дель-Гарда проходив вперше, але із представниками з країн-учасниць Ігор Лещенко зустрічався на міжнародних помостах вже неодноразово. І якщо раніше українців приймали важко, то цього разу нашу збірну підтримували, особливо збірна Росії, яку представляли 20 атлетів. Причому, висловлювали підтримку, як у змаганнях, так і у боротьбі нашого народу за незалежність. Наші атлети, які, до слова, всі стали призерами у своїх вагових категоріях, подарували росіянам українську символіку, ті відразу ж все «приміряли» на себе і так усі разом фотографувалися.

Ігор Лещенко займається силовими видами спорту більше двадцяти років, член Української бездопінгової федерації пауерліфтингу. Тричі перемагав на чемпіонатах світу з пауерліфтингу – у 2012-ому році у Франції, у 2013-ому – у Бельгії, у 2014-ому - в Німеччині, а от на чемпіонаті Європи переміг вперше. В Ладижині за його активного сприяння відкрився спорткомлекс Ряба GYM, який відразу став популярним  серед шанувальників спорту.

"Нації потрібне здорове покоління, щоб будувати здорове майбутнє, а ми з міським головою робимо і будемо робити все, щоб чемпіонів з ладижина, фізкультуриників і просто здорових людей ставало все більше", - наводить прес-служба пряму мову Ігоря Лещенка.
Ігор Лещенко став чемпіоном Європи з пауерліфтінгу в ІталіїІгор Лещенко став чемпіоном Європи з пауерліфтінгу в Італії