Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/ladafm/domains/lada.fm/public_html/engine/modules/show.full.php on line 348 Lada.FM > Версія для друку > Ладижинські спортсмени вибороли золоту та дві срібні медалі на Чемпіонаті області з пауерліфтингу
Lada.FM > rss, СПОРТ > Ладижинські спортсмени вибороли золоту та дві срібні медалі на Чемпіонаті області з пауерліфтингу

25-12-2015, 17:05. Автор новини: redactor
19 – 20 грудня у спортивному комплексі Немирові відбулися змагання Вінницького обласного Чемпіонату з пауерліфтингу.

Змагання проводилися у категорії серед юніорів та юніорок віком до 23 років.

У заході взяли участь спортсмени Ладижинської дитячо – юнацької спортивної школи №2. У особовому  заліку вони показали найкращі результати.
Єлизавета Орець посіла перше місце і отримала золоту медаль у ваговій категорії до 66 кг. Катерина Заякіна виборола друге місце та срібну медаль у ваговій категорії до 55 кг.  Арсен Михайлишин теж посів друге місце у ваговій категорії до 83 кг.