Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/ladafm/domains/lada.fm/public_html/engine/modules/show.full.php on line 348 Lada.FM > Версія для друку > У Ладижині відбувся Різдвяний турнір з тенісу
Lada.FM > rss, СПОРТ > У Ладижині відбувся Різдвяний турнір з тенісу

У Ладижині відбувся Різдвяний турнір з тенісу

13-01-2016, 09:31. Автор новини: lada_info
У Ладижині пройшов міський відкритий Різдвяний турнір з тенісу серед чоловіків.

Про це повідомляє Відділ з питань фізичної культури і спорту Ладижинської міської ради.

Турнір проходив 9 січня в спортивних залах Ладижинської ЗОШ №4. У змаганнях взяли участь 12 спортсменів з Ладижина, Тростянця та Бершаді.

Перемогу в турнірі здобув Михайло Бабчинський (Ладижин), друге місце виборов Петро Юрченко (Ладижин) і третє місце посів Віктор Шевченко (Бершадь).

"Переможець та призери були нагороджені пам’ятними кубками, медалями та грамотами відділу з питань фізичної культури і спорту",- йдеться у повідомленні.