Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/ladafm/domains/lada.fm/public_html/engine/modules/show.full.php on line 348 Lada.FM > Версія для друку > Чемпіонат України: нова перемога ладижинських самбістів
Lada.FM > rss, СПОРТ > Чемпіонат України: нова перемога ладижинських самбістів

Чемпіонат України: нова перемога ладижинських самбістів

23-02-2016, 11:03. Автор новини: redactor
20-21 лютого спортсмени дитячо-юнацької спортшколи Ладижинської ТЕС імені Івана Сагаєва взяли участь у чемпіонаті   України з боротьби самбо серед юніорів, юніорок та бойового розділу самбо 1996-97р.народження, що проходив в Одесі.

На чемпіонаті спортсмени із Ладижина вибороли чотири золоті та чотири бронзові медалі. Першість здобули Іван Кулінич у ваговій категорії +100 кг у розділах спортивного та бойового самбо, Дмитро Стременовський - 48 кг (спортивний розділ), а також Владислав Волошин   у ваговій категорії  48 кг (бойовий розділ).

Треті місця вибороли Світлана Богач, Карина Краєвська,  Лідія Піддубна  та Владислав  Волошин  (спортивний розділ).

Тренери переможців - Олександр Жарун, Владислав Майстренко, Павло Бабак, Павло Рябокінь, Олександр Рябокінь та Володимир Кірса.