Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/ladafm/domains/lada.fm/public_html/engine/modules/show.full.php on line 348 Lada.FM > Версія для друку > На чемпіонаті області з пауерліфтингу ладижинці вибороли п’ять призових місць
Lada.FM > rss, СПОРТ > На чемпіонаті області з пауерліфтингу ладижинці вибороли п’ять призових місць

На чемпіонаті області з пауерліфтингу ладижинці вибороли п’ять призових місць

4-04-2016, 14:58. Автор новини: lada_info
Ладижинці вибороли п'ять призових місць на чемпіонаті Вінницької області з пауерліфтингу.

Чемпіонат області серед юніорів та юніорок, юнаків та дівчат проходив 2 та 3 квітня у місті Немирів.

За результатами змагань, ладижинець Арсен Михайлишин виборов першість у ваговій категорії до 74 кг. Крім того, спортсмен виконав норматив кандидата в майстри спорту. Діма Задорожнюк у категорії до 83 кг посів третє місце.

Серед дівчат Лиза Орец та Катя Заякіна вибороли перші місця у вагових категоріях до 72 кг та до 57 кг відповідно. Крім того, Ангеліна Алєксандрова посіла третє місце у категорії до 47 кг.

Тренує спортсменів Євген Зелінський.
На чемпіонаті області з пауерліфтингу ладижинці вибороли п’ять призових місцьНа чемпіонаті області з пауерліфтингу ладижинці вибороли п’ять призових місць