Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/ladafm/domains/lada.fm/public_html/engine/modules/show.full.php on line 348 Lada.FM > Версія для друку > Ладижанка Олександра Куца посіла друге місце на змаганнях з тхеквондо в Одесі
Lada.FM > rss, СПОРТ > Ладижанка Олександра Куца посіла друге місце на змаганнях з тхеквондо в Одесі

Ладижанка Олександра Куца посіла друге місце на змаганнях з тхеквондо в Одесі

21-06-2016, 09:51. Автор новини: lada_info
Ладижанка Олександра Куца посіла друге місце на змаганнях з тхеквондо в ОдесіОлександра Куца в особистому заліку виборола друге місце на змаганнях з тхеквондо в Одесі.

Про це на своїй сторінці написав тренер спортсменки Сергій Брушніцкий.

18 і 19 червня в одеському Палаці спорту відбувся Всеукраїнський турнір з тхеквондо ВТФ «Південна Пальміра», який зібрав близько 500 спортсменів.

Участі в турнірі взяли юні тхеквондистів з 16 областей і столиці України, а також гості з Молдови. Медалі були розіграні в чотирьох вікових категоріях.

Спортсмени Ладижинської ДЮСШ №2 СК "Синдо" -  Михайло Куций і Олександра Куца в складі команди Вінницької області також взяли участь в змаганнях.

За результатами змагань, Олександра в особистому заліку зайняла друге місце вигравши два бої і поступившись тільки фінальний поєдинок. Михайло, який тільки в цьому році почав змагатися серед кадетів, гідно провів свій поєдинок зі спортсменом на два роки старшим за ладижинця і має 1 дан, але, поки поступився.

"Не дивлячись на невеликі труднощі, і Міша і Саша зробили ще один крок вперед. Вітаємо Сашу зі срібною медаллю, а Мішу з "бойовим хрещенням" на чемпіонаті України",- написав тренер/