Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/ladafm/domains/lada.fm/public_html/engine/modules/show.full.php on line 348 Lada.FM > Версія для друку > Кубок міського голови з пляжного волейболу вкотре виборола команда Ладижинської ТЕС
Lada.FM > rss, СПОРТ > Кубок міського голови з пляжного волейболу вкотре виборола команда Ладижинської ТЕС

26-08-2016, 09:35. Автор новини: lada_info
Волейболісти-працівники Ладижинської ТЕС вкотре вибороли першість на міських змаганнях  з пляжного волейболу.

21 серпня на міському пляжі пройшли традиційні змагання за Кубок міського голови з волейболу, присвячені 25-ій річниці Незалежності України та святкуванню Дня міста Ладижин.

Загалом у змаганнях брали участь 6 команд.

За результатами змагань першість, як і минулоріч, виборола команда Ладижинська ТЕС. Другу сходинку посіла філія «Птахокомплекс». Третю позицію зайняли спортсмени з команди «Арсенал»

Команди Ладижинська ДПРЧ - 30, філія "Переробний комплекс" та Ладижинське ТМО. посіли відповідно четверте, п'яте та шосте місця.

Команда-переможець була нагороджена Кубком міського голови, медалями, грамотами та премією в 500 грн. з фонду міського голови, за 2 і 3 місця медалями, грамотами та преміями в 400 та 300 грн. відповідно.

Головний суддя змагань Валерій Миколюк.
Кубок міського голови з пляжного волейболу вкотре виборола команда Ладижинської ТЕСКубок міського голови з пляжного волейболу вкотре виборола команда Ладижинської ТЕС