Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/ladafm/domains/lada.fm/public_html/engine/modules/show.full.php on line 348 Lada.FM > Версія для друку > Ладижинець виборов путівку на чемпіонат світу з самбо
Lada.FM > rss, СПОРТ > Ладижинець виборов путівку на чемпіонат світу з самбо

Ладижинець виборов путівку на чемпіонат світу з самбо

19-09-2016, 10:44. Автор новини: lada_info
Ладижинець Дмитро Стременовський виборов путівку на чемпіонат світу.

Про це інформує Відділення Національного олімпійського комітету України у Вінницькій області

Нещодавно в Києві розігрувався Кубок України з боротьби самбо серед дорослих, юніорів і юнаків . В змаганнях взяли участь представники 20 регіонів.

Три медалі на змаганнях здобув спортсмен з Ладижина Дмитро Стременовський. Він посів 2-е місце серед юнаків, 1-е місце серед юніорів і 2-е серед дорослих. Інший ладижинець Іван Кулинич став чемпіоном серед юніорів з бойового самбо і віце-чемпіоном зі спортивного розділу.

"Кубок України мав статус другого, заключного етапу відбору і підготовки на чемпіонат світу в Румунії. Путівки на нього здобули Дмитро Стременовський і Грачик Осіпян, які були бронзовими призерами чемпіонату Європи. Владислав Діденко не міг відібратися на світовий форум з самбо, адже не брав участі в чемпіонаті України", – повідомив старший тренер збірної області з боротьби самбо  Іван Нагорняк.