Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/ladafm/domains/lada.fm/public_html/engine/classes/rss.class.php on line 51 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/ladafm/domains/lada.fm/public_html/engine/modules/show.full.php on line 348 Lada.FM > Версія для друку > На міжнародному турнірі з боротьби самбо ладижинці вибороли 4 призових місця
Lada.FM > rss, СПОРТ > На міжнародному турнірі з боротьби самбо ладижинці вибороли 4 призових місця

На міжнародному турнірі з боротьби самбо ладижинці вибороли 4 призових місця

15-03-2017, 09:31. Автор новини: lada_info
Ладижинці вибороли дві золоті та дві срібні медалі на міжнародному турнірі з боротьби самбо.

Про це повідомляє відділ з питань фізичної культури і спорту Ладижинської міської ради.

10-13 березня вихованці ДЮСШ Ладижинської ТЕС імені Івана Сагаєва брали участь в ХХ міжнародному турнірі з боротьби самбо «Пам’ять» в м. Кривий Ріг.

У ході змагань, самбісти з Ладижина де вибороли дві золоті та дві срібні медалі.

Переможцями стали Данило Мудрак у категорії 48 кг та  Анатолій Кулібаба - 52 кг, другі місця вибороли Микола Кулібаба - 52 кг та  Денис Куленко – 75 кг.

Тренує спортсменів Владислав Майстренко.