Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/ladafm/domains/lada.fm/public_html/engine/modules/show.full.php on line 348 Lada.FM > Версія для друку > На чемпіонаті області зі спортивного орієнтування ладижинці посіли друге командне місце
Lada.FM > rss, СПОРТ > На чемпіонаті області зі спортивного орієнтування ладижинці посіли друге командне місце

18-04-2017, 09:26. Автор новини: lada_info
З 7 по 9 квітня у селі Ситківці  Немирівського району відбувся обласний чемпіонат зі спортивного орієнтування.

На змагання з’їхались 16 команд продемонструвати свої вміння. Про це інформує віддлі фізичної культури та спорут Ладижинської міської ради.

Спортсмени змагались  на дистанціях «Спринт» по селу, «Середня» у лісі - урочище Макітра та «Естафета» у лісовому масиві Звіринець на території села.

Місто Ладижин на чемпіонаті представляв ТСК «Крокус» Ладижинської ЗОШ №2 у складі  двох команд.

Молодша команда із 7 учасників протягом трьох змагальних днів виборола 10 призових місць. Старша команда у складі 10 учасників  виборола 19 призових місць і в загальному заліку посіла почесне ІІ місце.

Тренують команди Микола Стефаник та Оксана Бевз.
На чемпіонаті області зі спортивного орієнтування ладижинці посіли друге командне місцеНа чемпіонаті області зі спортивного орієнтування ладижинці посіли друге командне місцеНа чемпіонаті області зі спортивного орієнтування ладижинці посіли друге командне місцеНа чемпіонаті області зі спортивного орієнтування ладижинці посіли друге командне місцеНа чемпіонаті області зі спортивного орієнтування ладижинці посіли друге командне місцеНа чемпіонаті області зі спортивного орієнтування ладижинці посіли друге командне місце