Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/ladafm/domains/lada.fm/public_html/engine/modules/show.full.php on line 348 Lada.FM > Версія для друку > Ладижинці перемогли на Кубку України з велосипедного туризму
Lada.FM > rss, СПОРТ > Ладижинці перемогли на Кубку України з велосипедного туризму

Ладижинці перемогли на Кубку України з велосипедного туризму

17-05-2017, 09:32. Автор новини: lada_info
З 10 по 14 травня у с. Воробіївка Немирівського району Вінницької області відбувся Кубок України з велосипедного туризму.

На змагання прибули 15 команд  з 8-ми регіонів, а саме з Харківської, Сумської, Волинської, Запорізької, Полтавської, Львівської, Кіровоградської та Вінницької областей.

Кубок проводився серед дорослих, серед юніорів (старша вікова група) та серед юнаків (молодша вікова група).
Вінницьку область представляли 4 команди: 1 – у категорії дорослих, 1 – у категорії юніори та 2 – у категорії юнаки. Спортсмени клубу «Крокус» змагались у складі двох команд серед юніорів та серед юнаків, а також двоє спортсменів були у часниками дорослої команди, а саме:  Дар’я Бевз та Дмитро Рибачок. Змагання пройшли на високому рівні.

11 та 13 травня велосипедисти змагались на комплексній дистанції, яка складалась з трьох видів: Велокрос, Велотріал та Фігурне водіння велосипедом.

12 травня спортсмени проходили дистанцію «Велоралі»,  довжиною  у дорослих і юніорів – 37км , а у юнаків – 23км. На дистанції спортсмени виконували відповідно 13 (11) спецзавдань, а саме: переправа по колоді через річку, подолання броду, підйом вгоду на велосипеді, в’язання вузів, ремонт велосипеда, орієнтування  тощо.

За результатами трьох змагальних днів наші команди стали переможцями Кубку та срібними призерами. Доросла команда стала переможцем Кубку з велосипедного туризму.

Старша команда у складі Ігоря Осипенка, Юлії Стасюк, Євгенія Крижанівського та Максима Петіна також стала переможцем Кубку з велосипедного туризму серед юніорів.

Молодша команда у складі Романа Кучерявого, Владислава Лукіянова, Дмитра Полуведька, Владислава Костенюка, Дениса Щербаня та Аліни Рагозіної вибороли ІІ загальнокомандне місце.

Тренують команди Микола Стефаник та Оксана Бевз.
Ладижинці перемогли на Кубку України з велосипедного туризмуЛадижинці перемогли на Кубку України з велосипедного туризму