Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/ladafm/domains/lada.fm/public_html/engine/modules/show.full.php on line 348 Lada.FM > Версія для друку > Ладижинські атлети показали достойний результат на Кубку Чорного моря з класичного жиму
Lada.FM > rss, СПОРТ > Ладижинські атлети показали достойний результат на Кубку Чорного моря з класичного жиму

21-06-2017, 09:22. Автор новини: lada_info
Ладижинські атлети показали достойний результат на Кубку Чорного моря з класичного жимуМинулої суботи, 17 червня у Білгороді-Дністровському відбулись популярні в Україні змагання серед прихильників важкої атлетики – Кубок Чорного моря з класичного жиму, організовані Українською Бездопінговою федерацією пауерліфтингу. Цьогоріч проводився ювілейний десятий турнір, який зібрав спортсменів зі всієї України.

Ладижин і Вінниччину на змаганнях представляли 8 атлетів з команди «Ряба GYM», яку тренує триразовий чемпіон світу та абсолютний чемпіон Європи з жиму лежачи, директор ВП «Птахофабрика «Вінницький бройлер» ПАТ «МХП» Ігор Лещенко. Слід додати, що всі ладижинські спортсмени є працівниками різних філій Вінницької птахофабрики.

Змагались спортсмени з класичного жиму, коли з трьох підходів потрібно вижати лежачи найбільшу вагу штанги, при цьому враховується власна вага спортсмена. Наші атлети показали справжній клас. У ваговій категорії 67,5 кг Андрій Гончаренко виборов два перших місця, вижавши штангу вагою 120 кг, у відкритому заліку та у віковій категорії серед ветеранів за 40 років. Четверо спортсменів виступали у ваговій категорії 75 кг. Віталій Сідоров вижав 147,5 кг. і став другим. Третя сходинка у Олександра Мигулька з результатом 145 кг. Порадував дебютант команди Семенюк Олександр, який став четвертим з вагою штанги 135 кг. Але спортсмен вперше виступав на змаганнях такого рівня та виконав норматив майстра спорту України. Михайло Данилов вижав штангу вагою 120 кг. і здобув першість у віковій категорії ветеранів за 40 років.

Гарні результати показали важковаговики. У ваговій категорії 90 кг. Вітюк Микола виборов срібну нагороду. Він вижав штангу у 180 кг. і виконав норматив майстра спорту міжнародного класу. У категорії 100 кг. майстер міжнародного класу Олександр Прудіус став першим. Він вижав штангу вагою 182,5 кг., що на 20 кг. більше за найближчого суперника. Барчук Олександр став четвертим з результатом 157,5 кг. та виконав норматив майстра спорту України.

"Наші хлопці молодці. Цьогоріч рівень змагань був дуже високий. Наші суперники теж не сплять, готуються, тренуються, тому боротьба була надзвичайно напружена. Ось лише приклад Миколи Вітюка, атлет виконує норматив майстра спорту міжнародного класу і при цьому посідає лише друге місце", - поділився враженнями від виступу наставник команди Ігор Лещенко.

За словами Ігоря Лещенка, попереду у ладижинських силачів підготовка до нових змагань міжнародного рівня. В кінці вересня проводитиметься Чемпіонат Європи і команда виступатиме там. Цьогоріч європейський турнір відбудеться у рідному місті Ігоря Васильовича, Черкасах. Тренер стверджує, що готуватимуться до змагань дуже серйозно, хоч там і рідні стіни допомагатимуть, але попереду напружені тренування.