Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/ladafm/domains/lada.fm/public_html/engine/modules/show.full.php on line 348 Lada.FM > Версія для друку > Ладижинці здобули першість зі стендової стрільби на Бершадщині
Lada.FM > rss, СПОРТ > Ладижинці здобули першість зі стендової стрільби на Бершадщині

Ладижинці здобули першість зі стендової стрільби на Бершадщині

19-07-2017, 09:39. Автор новини: lada_info
Двоє ладижинців здобули першість зі стендової стрільби.

15 липня в с.Маньківка проведено Всеукраїнський меморіал зі стрільби стендової, пам'яті ветерана сільськогосподарського виробництва Булки Бориса Дементійовича серед дорослих та Чемпіонат Вінницької області серед юнаків, повідомляє Бершадська районна державна адміністрація.

У змаганнях прийняли участь 40 спортсменів з Бершадського, Теплицького, Тростянецького, Тульчинського районів, м.Ладижина, м.Умань. Відкриття змагань відбулось хвилиною мовчання у пам’ять Бориса Булки.

Змагання проходили по літаючим мішеням із кругу. У першій серії з семи можливих потраплянь потрібно було влучити по мішені чотири рази. У другий етап змогли потрапити 20 спортсменів, яким для виходу у фінальну частину необхідно було мати у своєму активі 9 влучних вистрілів.

Фінал розігрався між дев’ятьма найкращими спортсменами. У підсумку з них перше місце виборов ладижинець Олександрович Древницький, другим став бершадчанин Олег Хрипливий, третє місце за Михайлом Маковієм з міста Умань.

Серед юнаків кращим був Владислав Твердола з міста Ладижин, другим став Сергій Блащенко, третє місце святкував Ярослав Гончар.

Вінницьким обласним управлінням з питань фізичної культури і спорту та Бершадською районною дитячо-юнацькою спортивною школою «Ровесник» всіх переможців нагороджено кубками, медалями та почесними грамотами. Також переможці отримали подарунки від спонсорів.

Для довідки:
«Стрілецько-стендовий комплекс» розташований у лісовій зоні між селами Маньківка та Шумилово. Тут є можливим проведення змагань по літаючим мішеням із кругу та діє траншейний стенд, який розрахований на 15 машинок.

В 1988 році комплекс оснащено найкращими на той час метальними машинками «Діана», тут було проведено юніорський Чемпіонат України з нагоди відкриття комплексу. Того ж року у селі Маньківка провела свій навчально-тренувальний збір збірна команда УРСР (перед участю в Олімпіаді в Сеулі).