Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/ladafm/domains/lada.fm/public_html/engine/modules/show.full.php on line 348 Lada.FM > Версія для друку > Спортсмени Ладижина цьогоріч вибороли 24 золоті медалі на чемпіонатах та кубках України з різних видів спорту
Lada.FM > rss, СПОРТ > Спортсмени Ладижина цьогоріч вибороли 24 золоті медалі на чемпіонатах та кубках України з різних видів спорту

13-09-2017, 14:04. Автор новини: lada_info
8 вересня в сесійній залі Ладижинської міської ради з нагоди святкування Дня фізичної культури і спорту кращих фахівців галузі, спортсменів та ветеранів спорту привітали секретар ради Людмила Бучко і заступник міського голови Олександр Ткачук.

Про це інформує Ладижинська міська рада на своєму сайті.

Посадовці вручили почесні грамоти, премії  та  цінні подарунки спортсменам від Вінницької обласної державної адміністрації та обласної ради, від виконавчого комітету Ладижинської міської ради та відділу з питань фізичної культури і спорту міськради.

Як повідомляється, спортсмени міста цього року вибороли 1 бронзову медаль на чемпіонаті Європи з ушу серед  жінок (Олена Рябокінь), та 73 медалі, з яких 24 - золоті, на чемпіонатах та кубках України з різних видів спорту.

Також ладижинці були учасниками чемпіонатів Європи з карате в Копенгагені, з боротьби самбо в Празі та ХХІХ Всесвітньої літньої універсіади в Тайбеї (Китай).

Ладижинці святкували перемогу в обласних змагання з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч» в молодшій віковій групі, а також вихованці місцевих спортисних шкіл здобули друге місце в обласному спортивно-масовому заході серед дітей «Олімпійське лелеченя» – «Olympic  move UA» та друге місце у такому ж Всеукраїнському заході  в складі команди Вінницької області.

Варто також підкреслити, що цьогоріч Ладижин було нагороджено пам’ятним дипломом управління фізичної культури і спорту Вінницької обласної державної адміністрації за зайняте друге місце за підсумками обласного рейтингу спортивних досягнень серед міст обласного значення у 2016 року.

"Працівниками галузі були вдало проведені такі масштабні спортивно-масові заходи: «Олімпійський день», міський фестиваль «Рух заради здоров’я та рухових активностей з нагоди всесвітнього Дня здоров’я» за який місто було відзначено «Подякою» від  управління фізичної культури і спорту облдержадміністрації та обласного центру ФЗН «Спорт для всіх», міжнародний турнір з футболу серед юнаків «Меморіал Павла Кривохижі», кубок міського голови з волейболу, присвячений до Дня Незалежності України та святкування Дня міста Ладижин, змагання з велокросу «Лісостеп – 2017», велопробігу Ладижин – Губник – Лукашівка – Ладижин» та багато інших",- йдеться у повідомленні.
Спортсмени Ладижина цьогоріч вибороли 24 золоті медалі на чемпіонатах та кубках України з різних видів спортуСпортсмени Ладижина цьогоріч вибороли 24 золоті медалі на чемпіонатах та кубках України з різних видів спортуСпортсмени Ладижина цьогоріч вибороли 24 золоті медалі на чемпіонатах та кубках України з різних видів спортуСпортсмени Ладижина цьогоріч вибороли 24 золоті медалі на чемпіонатах та кубках України з різних видів спорту