Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/ladafm/domains/lada.fm/public_html/engine/modules/show.full.php on line 348 Lada.FM > Версія для друку > Ладижинський самбіст на Чемпіонаті світу у десятці кращих
Lada.FM > rss, СПОРТ > Ладижинський самбіст на Чемпіонаті світу у десятці кращих

Ладижинський самбіст на Чемпіонаті світу у десятці кращих

17-10-2017, 16:58. Автор новини: trkpk
У неділю у місті Новий Сад (Сербія) завершився молодіжний чемпіонат світу, повідомляє Федерація самбо України.

Збірна України в сумі здобула 13 медалей (0 - 4 - 9). У фінальний день вибороли "срібло" (Анастасія  Додосева)  й "бронзу" (Наталія Пилипенко).

В складі збірної України ладижинський спортсмен Анатолій Кулібаба  виборов 7 місце у ваговій категорії 52 кг.

Тренери спортсмена Олександр Жарун та Владислав Майстренко.