Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/ladafm/domains/lada.fm/public_html/engine/modules/show.full.php on line 348 Lada.FM > Версія для друку > Спортсмени із Ладижина блискуче виступили на чемпіонаті Європи із паратхеквондо У Болгарії
Lada.FM > rss, СПОРТ, ТОП > Спортсмени із Ладижина блискуче виступили на чемпіонаті Європи із паратхеквондо У Болгарії

12-06-2018, 15:48. Автор новини: trkpk
10 червня 2018 року в болгарському місті Пловдів у рамках WTE European Open Multі Games пройшов чемпіонат Європи із паратхеквондо, на якому українські спортсмени вибороли 4 золоті, 2 срібні й 1 бронзову медаль.

Медалі чемпіонату були розіграні в розділах керугі та  пумсе. У керугі нашими паратхеквондистами були завойовано 2 золоті й 1 бронзова медалі. Чемпіонкою Європи в категорії K43 у вазі до 49 кг стала Вікторія Марчук із Запоріжжя. У півфіналі Вікторія з рахунком 30:7 розгромила суперницю із Турції, а у двобої за золото перемогла 14:4 сербку Даніелу Йованович.

Антон Швець із міста Ладижин Вінницької області,  став чемпіоном у категорії K 43 у вазі до 75 кг. У півфіналі він з рахунком 32:11 розгромив представника Японії, а у фіналі не залишив шансів 25:0 суперникові з Марокко.

Бронзову медаль виборола Юлія Липецька із Запоріжжя. У категорії K43 у вазі понад 58 кг вона поступилася в півфіналі з рахунком 6:9 сербці Бобане Козич, яка в підсумку завоювала срібло турніру. Переможницею в даній категорії стала спортсменка з Туреччини.

Також українські паратхеквондисти порадували медалями й у розділі пумсе. Чемпіонками Європи стали спортсменки з міста Ладижин Вінницької області Іванна Цапціна й Оксана Мірошник. Срібло чемпіонату також було на рахунку пладижанок - Дар'ї Мигулько й Інни Трохименко.

За підсумками змагань національна збірна команда України із паратхеквондо зайняла треті командні місця серед чоловіків і серед жінок.

Українська федерація Тхеквондо привітала спортсменів, а також їх тренерів Сергія Брушницкого й Олександра Плецького з успішним виступом на чемпіонаті Європи.