Гуманітарний штаб Вінницької ОВА доправив допомогу у Джулинську громаду
23-03-2023, 02:08. Автор новини: redactor
22 березня за участю Начальника ОВА Сергія Борзова 152 багатодітним родинам Джулинської громади Гайсинського району передали продуктові та гігієнічні набори.
У сім’ях виховується троє, четверо, а в деяких навіть шестеро дітей і більше. І такі родини потребують особливої уваги та підтримки.
Як пояснив очільник області, на запит громади гуманітарний штаб Вінницької ОВА сформував набори з міжнародної благодійної допомоги, яка надходить на адміністрацію.
«Поки наші Захисники та Захисниці відбивають атаки ворога на усіх фронтах, маємо надати допомогу кожній сім’ї, яка її потребує. Переможемо!» - підкреслив Сергій Борзов.
![Гуманітарний штаб Вінницької ОВА доправив допомогу у Джулинську громаду Гуманітарний штаб Вінницької ОВА доправив допомогу у Джулинську громаду](http://lada.fm/uploads/posts/2023-03/thumbs/1679529350_sb2.jpg)
![Гуманітарний штаб Вінницької ОВА доправив допомогу у Джулинську громаду Гуманітарний штаб Вінницької ОВА доправив допомогу у Джулинську громаду](http://lada.fm/uploads/posts/2023-03/thumbs/1679529905_sb4.jpg)
![Гуманітарний штаб Вінницької ОВА доправив допомогу у Джулинську громаду Гуманітарний штаб Вінницької ОВА доправив допомогу у Джулинську громаду](http://lada.fm/uploads/posts/2023-03/thumbs/1679529979_sb5.jpg)
![Гуманітарний штаб Вінницької ОВА доправив допомогу у Джулинську громаду Гуманітарний штаб Вінницької ОВА доправив допомогу у Джулинську громаду](http://lada.fm/uploads/posts/2023-03/thumbs/1679530093_sb6.jpg)
Повернутись назад