Волонтери з Ладижина відвезли чергову допомогу пораненим бійцям до вінницького шпиталю![]() Ладижинські волонтери від ГО «Жінки – трудівниці «За майбутнє дітей України» відвезли чергову допомогу пораненим бійцям до Вінницького шпиталю. 5 березня Ладижинська делегація волонтерів на чолі з керівником громадської організації «Жінки – трудівниці «За майбутнє дітей України» Лілії Рубан за підтримки Ладижинської міської ради відвідали десятеро поранених українських вояків-учасників АТО, які знаходяться на лікуванні та реабілітації у Вінницькому медичному центрі. Вони вручили кожному бійцю благодійну допомогу, яку зібрали небайдужі ладижинці, у кожному пакунку – засоби індивідуальної гігієни, печиво, фрукти, солодощі, шкарпетки та цигарки.
Волонтери поспілкувалися із вояками, які отримали поранення на буремному Сході - під Дебальцево, Попасною, містом Щастя та Чернухіно, серед них – багато наших земляків - вінничан. Бійці щиро дякували небайдужим ладижинцям та волонтерам за постійну підтримку – моральну та матеріальну, казали, що саме завдяки відданості і підтримці волонтерів наші хлопці у зоні АТО відчували міцний тил та це підтримувало їхній бойовий дух щохвилини.
Кожен поранений боєць зі сльозами та болем згадував своїх загиблих бойових побратимів і планують після лікування повернутися до захисту України.
![]() Лідія Рубан передала усім бійцям допомогу та висловила щирі слова вдячності від усіх жінок Ладижина за їхній щоденний героїзм та патріотизм, за те, що захищають волю та свободу рідної України і боронять мир для кожного з нас, щохвилини ризикуючи своїм життям.
Пані Лілія також привезла допомогу від громадської Спілки багатодітних родин Ладижина (керівник спілки – Тетяна Шлябанська), яка передала для лікування поранених солдат специфічні медичні препарати, у яких мають потребу не лише у Вінницькому шпиталі, а й у Київському, Ірпінському та Одеському шпиталях, адже за допомогою цих спеціальних ліків рятують життя українських захисників. Ці медпрепарати відправили у кожен із цих медичних закладів. І за надану медичну допомогу ладижинським волонтерам висловлюють не лише медики шпиталів, які отримали допомогу.
За словами Олени Верлан Кульшенко, голови Наглядово-координаційної ради громадських організацій та волонтерів Вінниччини, - їм вдячна вся Україна. |
|