dle бесплатно

В Ладижині відбудеться футбольний турнір пам'яті воїнів АТО
Вчора, 14:06   #Ладижин 223
У Ладижині відбудеться футбольний турнір пам'яті загиблих на Донбасі ладижинських воїнів.

Читати далі »
Ладижинці стали чемпіонами Вінниччини з пішохідного туризму
25-04-2017, 09:24   #Ладижин 212
З 20 по 22 квітня проходив Відкритий чемпіонат області з пішохідного туризму «Сабарівська весна – 2017».

Ладижинці здобули перемогу на обласних змаганнях на приз клубу «Шкіряний м’яч»
25-04-2017, 09:18   #Ладижин 266
21 квітня ладижинська команда юнаків 2005 р.н. здобула перемогу в обласних фінальних змаганнях на приз клубу «Шкіряний м’яч» сезону 2016-2017.

На чемпіонаті Європи з самбо ладижинець увійшов до п’ятірки кращих
24-04-2017, 10:57   #Ладижин 365
Ладижинець Дмитро Стременовський увійшов до першої п’ятірки на чемпіонаті Європи з самбо.

Ладижинець виборов бронзу на Кубоку України з академічного веслування
24-04-2017, 10:29   #Ладижин 311
Ладижинець Андрій Черкашин виборов бронзу на Кубоку України з академічного веслування.

Ладижинець увійшов до першої п'ятірки на чемпіонаті Європи з кіокушинкай карате
20-04-2017, 10:08   #Ладижин 732
Ладижинець Богдан Миленький увійшов до п'ятірки кращих спортсменів на чемпіонаті Європи з кіокушинкай карате.

На Ладижинському водосховищі пройшов Кубок області з академічного веслування
19-04-2017, 09:19   #Ладижин 478
У Ладижині відбувся Кубок Вінницької області з веслування академічного веслування.

На чемпіонаті області зі спортивного орієнтування ладижинці посіли друге командне місце
18-04-2017, 09:26   #Ладижин 332
З 7 по 9 квітня у селі Ситківці  Немирівського району відбувся обласний чемпіонат зі спортивного орієнтування.

Ладижинець Сергій Шестаков поділився своїми очікуваннями від зустрічі його команди з «Шахтарем»
15-04-2017, 11:57   #Ладижин 730
Півзахисник «Олімпіка» поділився своїми очікуваннями від зустрічі з «Шахтарем» в матчі 25-го туру Ліги Парі-Матч.

Золоті і срібні медалі привезли ладижинські самбісти із змагань за Кубок України
12-04-2017, 07:58   #Ладижин 432
08-09 квітня збірна команда ДЮСШ Ладижинської ТЕС імені Івана Сагаєва брала участь в Кубку України з боротьби самбо серед кадетів в Києві.

У Ладижині змагались юники на спартакіаді допризовної молоді
11-04-2017, 19:46   #Ладижин 413
10 квітня на спортивних спорудах Ладижинського коледжу ВНАУ пройшла міська спартакіада серед допризовної молоді з фізичної підготовки.

Ладижинці вийшли на загальноміську ранкову розминку
10-04-2017, 14:51   #Ладижин 559
Минулої п'ятниці, 7 квітня ладижинці вийшли на загальноміську ранкову розминку.

Ладижинець став чемпіоном Вінниччини з жиму лежачи
5-04-2017, 07:12   #Ладижин 870
Ладижинець Олексій Сандул вижав лежачи майже удвічі більшу за власну вагу.

Ладижинців кличуть на загальноміську ранкову зарядку
4-04-2017, 14:04   #Ладижин 1027
Цієї п'ятниці у центрі Ладижина відбудеться загальноміська ранкова розминка.

Юнаки із Ладижина у гайсинських військових вчились професії захисника Батьківщини
31-03-2017, 12:19   #Ладижин 359
27 березня курсанти Ладижинської дитячої громадської організації «Військово-спортивний клуб «Рейд» відвідали військову частину в м. Гайсині, де з юними курсантами клубу військові провели заняття з вогневої та тактико-спеціальної підготовки.

Капітан юнацької збірної України, ладижинець Петро Харжевський: «Поради Ярмоленко надихнули на перемоги»
30-03-2017, 16:52   #Ладижин 1396
Капітан юнацької збірної України - про вихід команди на Євро-2017

Ладижинця Михайла Шестакова визнано кращим гравцем 22-го туру другої ліги з футболу
30-03-2017, 14:44   #Ладижин 854
Ладижинець Михайло Шестаков форвард ФК "Жемчужина" визнаний Героєм 22-го туру Другої лігт.

Ладижинці вибороли 16 призових місць на Кубку Вінниччини з боротьби самбо
30-03-2017, 11:11   #Ладижин 357
На Кубку області з боротьби самбо збірна команда Ладижина виборола 16 медалей.

В Ладижині відбулись міські змагання з армреслінгу
28-03-2017, 09:34   #Ладижин 632
Об’єднана команда ТОВ «Вінницька птахофабрика» зайняла перше місце на міських змаганнях з армреслінгу.

Енергетики вибороли першість з волейболу серед колективів підприємств в Ладижині
28-03-2017, 09:24   #Ладижин 574
Команда Ладижинської ТЕС здобула першість на міських змагання з волейболу.