На чемпіонаті Європи з паратхеквондо ВТФ ладижинець посів третє місце

20 квітня в столиці Молдови Кишиневі відбувся чемпіонат Європи з паратхеквондо ВТФ, на якому українські спортсмени завоювали срібло і дві бронзи.

У четвертому за рахунком чемпіонаті Європи з паратхеквондо взяли участь рекордна кількість спортсменів - 79 з 15 країн. Україну представляли шість спортсменів, але лише трьом з них вдалося поборотися за медалі.

На чемпіонаті Європи з паратхеквондо ВТФ ладижинець посів третє місцеСрібло чемпіонату добув Микола Набит зі Львова. У фінальному поєдинку категорії К-43 до 75 кг Микола програв супернику з Туреччини Ясар Самі Гокбаба з рахунком 19: 7.

Варто відзначити, що в півфіналі цей турецький спортсмен з рахунком 13: 7 вибив з боротьби Антона Швеця з Ладижина, якому, відповідно дісталася бронза.

На жаль, знову Європа не скорилася нашій триразовою чемпіонці світу Вікторії Марчук із Запоріжжя. На цей раз у Вікторії бронзова медаль. У півфіналі категорії К-44 у вазі до 49 кг вона поступилася 9:4 туркені Бюсро Гюр.

За підсумками чемпіонату збірна України посіла п'яте місце в медальному заліку. Перемога дісталася збірній Туреччини. На другому - росіяни. Третє посіла збірна Азербайджану, на четвертому - Польща.

"20 квітня у Кишиневі пройшов 4-й чемпіонат Європи з паратхеквондо ВТФ серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату. Наші українські спортсмени завоювали три нагороди: Марчук Вікторія (Запоріжжя, тренер Черкун Ольга) І Швець Антон (Ладижин Вінницької ОБЛ., тренер Брушницький Сергій) завоювали бронзові нагороди, а Микола Набит (Львів, тренер Руслана Гоголь) - срібну. Як не шкода, взяти участь у змаганнях хлопці змогли завдяки своїм батькам, тренерам і небайдужим людям. Спасибі вам хлопці, що у такий нелегкий час для нас всіх, прославляєте Україну, без підтримки держави. Ви справжні герої. Ви наша гордість",- написав тренер ладижинця Сергій Брушницький на власній сторінці у соціальній мережі Вконтакті.

Вітаємо наших паратхеквондістов та їх тренерів з успішним виступом на чемпіонаті Європи!