Ладижинець посів третє місце на етапі Кубку України з крос-кантрі у Вінниці

Ладижинець посів третє місце на етапі Кубку України з крос-кантрі у ВінниціЛадижинець повів третє місце на етапі любительського Кубку України 2015 з крос-кантрі.

14 червня у Вінниці відбувся третій етап любительського Кубку України з крос-кантрі «Дідькові стежки». В категорії любителів змагалось 50 учасників. Серед них і ладижинські хлопці та одна дівчина, загалом 6 учасників: Олександр Шатов , Сергій Кириленко, Марчук Дмитро, Павло Ногорний, Михайло Фадієвський та Надія Фадієвська.

За правилами змагань велосипедисти мали проїхати 6 кіл по вказаній трасі, довжина кола сягала 3.4 км.

Як відзначили спортсмени, велотраса мала цікаві ділянки: різноманітні перешкоди, спуски, круті підйоми, переправи через струмок.

«Організатори події попрацювали гарно, траса була чудовою. Гонка була неперевершеною, учасники показали, свій дух, та перевірили себе",- повідомляють ладижинські велолюбителі у тематичній спільноті у соцмережі "Вконтакті".

За результатами змагань Олександр Шатов показав найкращий результат серед ладижинців та здобув третє місце.

Ладижинець посів третє місце на етапі Кубку України з крос-кантрі у ВінниціЛадижинець посів третє місце на етапі Кубку України з крос-кантрі у Вінниці