На позачерговій сесії обласної ради вінницькі депутати приймуть обласний бюджет та низку програм![]() На позачерговій сесії Вінницької обласної ради, яка запланована на середу, 16 грудня, буде затверджено програму розвитку міжнародного та транскордонного співробітництва Вінницької області на 2016-2020 роки. Проект даного рішення розглянула 10 грудня постійна комісія обласної Ради з питань місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою, євроінтеграції, міжнародного і міжрегіонального співробітництва під головуванням Лариси Білозір. ![]() Серед інших питань, які депутати обласної ради планують розглянути на позачерговій сесії обласної ради це: - внесення змін до рішення 31 сесії обласної Ради 6 скликання № 805 «Про обласний бюджет на 2015 рік (зі змінами)». - Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2016 рік. - Про обласний бюджет на 2016 рік. - Про призначення грантів навчальним закладам обласною Радою та обласною державною адміністрацією. - Про затвердження Положення Вінницької обласної Ради про порядок розгляду електронної петиції. - Про внесення змін до рішення 38 сесії обласної Ради 6 скликання №894 «Про проект Перспективного плану формування територій громад Вінницької області». - Про погодження ліміту використання лісових ресурсів при заготівлі другорядних лісових матеріалів (деревної зелені) на 2015 рік. |
|