Ладижинці вибороли 15 призових місць у фіналі кубку області з ушу саньшоу

15 жовтня у Вінниці відбувся фінал відкритого кубку Вінницької області з ушу саньшоу.

За перемогу боролися більше 150 спортсменів з 13 команд Вінниччини, а також збірних Одеської, Хмельницької та Київської областей.

Ладижинці гідно представили рідне місто, виборовши десять перших, чотири других та одне третє місце.

Чемпіонами стали: Іван Гутій (23 кг, 8-9 р.), В’ячеслав Магазинський (26 кг, 8-9 р.), Олександр Юрченко (29 кг, 8-9 р.), Анастасія Каландарова (36 кг, 10-11 р.), Ярослав Козир (52 кг, 8-9 р.), Михайло Шпетний (40 кг, 10-11 р.), Іван Лебедєв (70 кг, 16-17 р.), Олена Осьмирко (70 кг, +18 р.) та Олена Рябокінь (60 кг, +18 р.).

Другу сходинку посіли: Євгеній Цапцін (70 кг, +18 р.), Антон Рибак (56 кг, +18 р.) та Захар Довгаль (40 кг, 10-11 р.). Бронза у Олександра Явдонича (48 кг, 12-13 р.)

Тренує ладижинських спортсменів Вадим Зашейко.

У загальнокомандному заліку перше місце у спортивного клубу «У-Вей» (Стрижавка-Вінниця), другу сходинку посили ладижинці з СК «Хонза» , а третє – у СК «Самсон» (Гнівань).