Ладижинські самбісти вибороли право представляти країну на чемпіонаті світу на Кіпрі

Чемпіонат України з самбо серед кадетів відбувся 28 – 30 жовтня в Харкові. Вінницька область посіла високе третє місце в загальнокомандному заліку серед 21 регіону.

До неї входили чотири представники обласного центру і 14 юних борців з Ладижина. Попереду нашої збірної – лише команди Харківщини і Луганщини.

"Це серйозний успіх вінницької борцівської школи. Адже наша команда випередила збірні Києва, Дніпропетровська та інші центри самбо в країні. Таке буває нечасто", – прокоментував організатор змагань з самбо на Вінниччині, призер чемпіонату світу серед майстрів Борис Максимчук.

Ладижинські спортсмени завоювали три перших місця. Це Олександра Пріщенко (вагова категорія 38 кг), Микола Кулібаба (50 кг) і Анатолій Кулібаба (46 кг). Дівчина-чемпіонка виграла три сутички, юнаки – по п’ять. Також в активі ладижинців є срібна нагорода Данила Мудрака (42 кг), бронзові медалі Ірини Глушко (44 кг) і Катерини Григоренко (38 кг). Вінничанин Михайло Добровольський здобув бронзову нагороду у вазі 73 кг.

"12 грудня троє наших чемпіонів візьмуть участь на чемпіонаті світу. Він відбудеться у м. Лімасол (Кіпр)", – сказав директор Ладижинської ДЮСШ ім. Сагаєва і тренер з боротьби Олександр Жарун.