Ладижинські атлети посіли 7 призових місць на всеукраїнських змаганнях з жиму лежачи

6 листопада у місті Обухові Київської області відбувся VIII-й Кубок України з жиму лежачи, який проводила Українська бездопінгова федерація пауерліфтингу. У змаганнях брали участь 92 спортсмени з 12 областей України.

Ладижин та Вінниччину представляли 7 спортсменів під керівництвом тренера та наставника команди, чемпіона світу та Європи з жиму лежачи, депутатат обласної ради, директора ВП «Птахофабрика «Вінницький бройлер» ПАТ «МХП» Ігоря Лещенка. Всі спортсмени посіли призові місця: 2 перших, 4 других та одне третє. Троє атлетів виконали нормативи майстрів спорту України з жиму лежачи, а один норматив майстра спорту міжнародного класу, повідомляє прес-служба підприємства.

За результатами Кубку України 2016 з жиму лежачи у ваговій категорії 67,5 кг Андрій Гончаренко зайняв загальне друге місце, а у своїй віковій категорії М-1 посів перше місце та встановив новий рекорд України для своєї вагової та вікової категорії, який тепер становить 127,5 кг. Нагадаємо, у вересні Андрій разом із своїм тренером вибороли титули чемпіонів Європи у даному виді спорту в Амстердамі.

У ваговій категорії 75 кг. першим став Віталій Сидоров з результатом 147,5кг., а на другій сходинці Олександр Мигулько, який вижав 145 кг. Обидва спортсмени виконали нормативи майстрів спорту України.
У категорії 82,5 кг. срібло здобув Микола Вітюк з результатом 160кг. та виконав норматив майстра спорту України. Бронзова нагорода у Олександра Барчука. Володимир Кирничний став найсильнішим у ваговій категорії 90 кг.

Виступаючи у категорії 100 кг., ладижинець Олександр Прудіус показав результат 195 кг. і зайняв друге місце. Спортсмен підняв однакову вагу зі своїм суперником і став другим лише тому що при зважуванні виявився на 500 грамів важчим, але при цьому виконав норматив майстра спорту міжнародного класу.

За словами наставника команди Ігоря Лещенка, команда продовжить тренування і сподівається на ще кращі результати, в тому числі і на міжнародному рівні.

«Я задоволений виступом наших хлопців на всеукраїнських змаганнях. Бачу, як вони постійно зростають у майстерності, тримають гарну фізичну форму і відповідно домагаються результатів. Також відчуваю гордість і за наше підприємство, яке завжди дбало про розвиток спорту, адже шестеро учасників команди із семи є працівниками різних підрозділів компанії «МХП», - розповів Ігор Лещенко.

Він зазначив, що цього тижня мав зустріч із власником компанії «МХП» Юрієм Косюком, який пообіцяв фінансувати участь ладижинських атлетів у міжнародних змаганнях.