Ладижинці вибороли 13 медалей у фіналі Кубку України з ушу

Ладижинці вибороли 13 медалей у фіналі Кубку України з ушуУ фіналі Кубку України з ушу ладижинці вибороли 13 медалей.

Про це інформує відділ з питань фізичної культури та спорту Ладижинської міської ради.

18-20 листопада у Вінниці  проходив Кубок України з ушу-саньшоу, в якому взяли участь 250 спортсменів.  У результаті запеклих поєдинків збірна Вінницької області посіла перше місце, другими стали спортсмени із Запоріжжя, третіми – кияни.

До складу збірної Вінницької області увійшли ладижинці, вихованці СК «Хонза» яких тренує Вадим Зашейко.

П’ятеро ладижинців вибороли золоті нагороди це Олександр Юрченко (вікова категорія 8-9років), Михайло Шпетний (10-11р.), Віталій Асюченко (14-15р.), Іван Лебедєв (16-17р.) та Олена Рябокінь (16-17р.).

Четверо стали срібними призерами: Іван Гутій (8-9р.), Захар Довгаль (10-11р.), Анастасія Каландарова (10-11р.) та Антон Побережний(12-13р.). На третю сходинку п’ядисталу посіли: В’ячеслав Магазинський (8-9р.), Олександр Явдонич (12-13р.), Євгеній Цапцін (дорослі) та Микола Гутій (дорослі).