Ладижинські самбісти вибороли 9 призових місць на першості України в Одесі

Ладижинські самбісти вибороли 9 призових місць на першості України в ОдесіЛадижинці вибороли дев'ять медалей на чемпіонаті України з боротьби самбо.

Змагання проходили в Одесі з 3 по 5 лютого. Вихованці ДЮСШ Ладижинської ТЕС імені Івана Сагаєва вибороли 4 золотих, 1 срібну та 4 бронзових медалі.

Ладижинські спортсмени брали участь у чемпіонаті України з боротьби самбо серед юнаків і дівчат та серед молоді.

Чемпіонами стали: Олександра Пріщенко у ваговій категорії 40 кг., та Дмитро Стременовський у категорії молодь.

У бойовому розділі самбо Микола та Анатолій Кулібаби вибороли першість у вагових категоріях  56 кг., та 52 кг., відповідно. Також брати стали бронзовими призерами у спортивному розділі у вагових категоріях 52 кг.- Микола Кулібаба, та 48 кг - Анатолій Кулібаба.

Срібну медаль здобула Катерина Григоренко у категорії 40 кг., також бронзу вибороли Денис Куленко (75 кг) та Данило  Мудрак (48 кг.).

Тренери: Олександр Жарун, Павло Бабак, Владислав Майстренко та Володимир Кірса.

Ладижинські самбісти вибороли 9 призових місць на першості України в ОдесіЛадижинські самбісти вибороли 9 призових місць на першості України в ОдесіЛадижинські самбісти вибороли 9 призових місць на першості України в ОдесіЛадижинські самбісти вибороли 9 призових місць на першості України в Одесі