dle бесплатно

Програма Всеукраїнського фестивалю "Батозька битва" у Четвертинівці


Програма

І Всеукраїнського фестивалю «Батозька битва»


3 червня (субота)

9:00 – 

 

·відкриття ярмарку етно-виробів і виставок творів народних майстрів з козацької та державотворчої тематик;

·майстер-класи з ковальства, гончарства, реконструкторського мистецтва та інших видів народних ремесел, презентація Асоціації вінницьких клубів історичної реконструкції середньовіччя «Подільський знатний двір»;

·відкриття виставки козацької зброї з колекції Вінницького обласного краєзнавчого музею «Уклін козацькій славі» та пересувної виставки «Сім чудес Вінниччини»

10:00-18:00 – екскурсії місцями козацької слави, збір біля місцевого музею

10:00-18:00 – «Літературна галявина» за участю поетів і митців

10:00 – хода до пам’ятника полеглим у Батозькій битві, збір у центрі села Четвертинівка

11:00 – урочистий мітинг біля Меморіалу Козацької Слави

12:00 - виступ асоціації вінницьких клубів історичної реконструкції середньовіччя «Подільський знатний двір»:

· Змагання з сучасного бою на мечах за участю глядачів (клуб історичної реконструкції «Аркона»);

· Виступ середньовічних артилеристів (клуб історичної реконструкції «Ельзас-Лотарингія»);

13:00-15:00 круглий стіл «Батозька битва – місце і значення в історії України» в Четвертинівському будинку культури

15:00 головна сцена: відкриття офіційної частини Фестивалю.

16:00 зустріч з Героєм українсько-московської війни, учасником бойових дій, позивний «Гора»

16:40 - лицарські бої (клуб історичної реконструкції «Аркона»);

17:00 - показові виступи осередків козацьких бойових мистецтв, змагання «Лава на лаву»:

·Школа козацького гарту ім. Д. Нечая (Тиврівщина);

·Арт-театр«Козацький Гарт»(м. Дніпро);

·Вінницький міський осередок Міжнародної федерації БойовогоГопака,школа«Козаки Вінця» (м. Вінниця);

18:00 – кінний театр «Українські козаки» Олега Юрчишина (м. Київ);

18:30 - відзначення подяками активістів, артистів, учасників фестивалю;

19:00 – концертна програма за участю кобзарів, бардів та відомих виконавців;

20:00 – виступ відомого молодіжного рок-гурту «Колір ночі» (м. Київ);

21:00 – хедлайнеру фестивалю - козацький хард-фолк рок-гурт «Проти течії» (м. Кропивницький);

22:00 – козацьке вогняно-піротехнічне шоу «Полум’я віків» (м. Гнівань, Вінницька обл.).


Програма Всеукраїнського фестивалю "Батозька битва" у ЧетвертинівціПрограма Всеукраїнського фестивалю "Батозька битва" у Четвертинівці




Знайшли помилку в тексті? Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter