Спортсмени з Ладижина вибороли три медалі на командному чемпіонаті України з академічного веслування

11-13 серпня ладижинські спортсмени брали участь у командному чемпіонаті України з академічного веслування в Києві.

Про це повідомляє Відділ з питань фізичної культури і спорту Ладижинської міської ради.

За результатами змагань, Катерина та Олена Пучко вибороли срібні медалі. Загалом сестри Пучко цього сезону здобули 4 медалі.

"Дівчата у цьому сезоні дуже успішно виступили: дві срібні і дві бронзові нагороди",- повідомила тренер спортсменів Наталя Топалова.

Водночас ладижинець Андрій Черкашин на всеукраїнських змаганнях у Києві виборов бронзову нагороду. Посісти вищу сходинку п’єдесталу хлопцеві завадило оснащення.

"Андрій Черкашин був третім. Це погано. Човен не дозволив. У суперників іноземні човни на 2 кг легші і хід у них краще, дають перевагу у 15 секунд. А це прірва у нашому виді спорту",- каже Наталія Топалова.