Ладижинські пауерліфтери підкорили Чемпіонат Європи

23 вересня у Черкасах проводився Чемпіонат Європи з пауерліфтингу, організований Всесвітньою бездопінговою федерацією пауерліфтінгу (WDFPF), в якому взяли участь 113 атлетів з України, Великої Британії, Франції, Швейцарії, Німеччини, Молдови.

Україну, зокрема,  представляли на міжнародних змаганнях  8 наших земляків з Ладижина, всі працівники різних підрозділів «Вінницької птахофабрики», учасники команди «Ряба GYM», повідомляє пре-служба підприємства.

Місцеві атлети успішно виступили, у заліку 5 золотих нагород, 2 бронзових та одне четверте місце.

У ваговій категорії до 90кг, серед 12 учасників, представнику нашої команди Миколі Вітюку ніхто не зміг скласти конкуренцію. В результаті  медаль вищого ґатунку у заліку нашої команди.

Найзапекліша боротьба була  у ваговій категорія до 75 кг. За нагороди змагалось 16 спортсменів. Після першої спроби стало зрозуміло, що боротьба за медалі відбувається між ладижинськими хлопцями та атлетами з Молдови.  До останнього не було зрозуміло, хто переможе, на медалі претендували одразу п'ять спортсменів. У запеклій боротьбі першу сходинку посів наш земляк  Віталій Сідоров, другу спортсмен з Молдови, третю ладижинець Олександр Мигулько, четверту – теж ладижинець, Олександр Семенюк. Також у цій вазі, але у віковій категорії за 40 років Михайло Данилов здобув золоту нагороду.

У ваговій категорії до 100кг. Змагались 15 спортсменів, серед яких триразовий чемпіон світу та абсолютний чемпіон Європи, директор «Вінницького бройлера» Ігор Лещенко.  У віковій категорії серед ветеранів він посів перше місце, підтвердивши свій чемпіонський титул.  А у відкритому заліку перша сходинка за швейцарским кремезним атлетом, друга за Ігорем Лещенком. Ще один представник нашої команди Олександр Прудіус посів третю сходинку.

У ваговій категорії 67,5 кг. Андрій Гончаренко у віковій категорії серед ветеранів посів перше місце, підтвердивши титул Чемпіона Європи, здобутий атлетом минулого року на Чемпіонаті континенту у Амстердамі. У загальному заліку він став четвертим.

Ладижинські атлети задоволені своїм виступом, адже для більшості це були перші змагання такого рівня.  За словами атлетів, комплекти форми для команди були виготовлені за підтримки птахофабрики.
Ладижинські пауерліфтери підкорили Чемпіонат ЄвропиЛадижинські пауерліфтери підкорили Чемпіонат ЄвропиЛадижинські пауерліфтери підкорили Чемпіонат ЄвропиЛадижинські пауерліфтери підкорили Чемпіонат Європи