Кубок міського голови з футзалу в Ладижині виборола команда ПрАТ «Зернопродукт МХП».

Як повідомляє відділ з питань фізичної культури і спорту Ладижинської міської ради, з 30 жовтня по 3 листопада в спортивній залі ДЮСШ Ладижинської ТЕС імені Івана Сагаєва проходив  ХІІІ любительський турнір з футзалу на Кубок міського голови міста Ладижин в якому брало участь 6 команд.

В результаті п’ятиденної цікавої боротьби Кубок виборола команда ПрАТ «Зернопродукт МХП», друге місце у турнірній таблиці посіла команда філії «Птахокомплекс», треті - «Антихайн».

Команда-переможець була нагороджена кубком, грамотою та премією у 1000 грн., за друге місце гравці отримали грамоти та премією в 500 грн., за третє місце - грамоти та премією в 400 грн.

Команда «Податкова», які посіли четверту позицію у турнірній таблиці були нагороджені грамотою та премією в 300 грн. за волю до перемоги.

Кращим гравцем турніру було визнано Олександра Черниша, гравця команди ПрАТ «Зернопродукт МХП».

Головний суддя турніру Андрій Корнійчук, суддя - Валерій Шкляр.