Команда МХП гідно представила Україну на Чемпіонаті світу з пауерліфтингу

1 - 3 червня 2018 року на Мальті відбувся Чемпіонат світу з пауерліфтингу в окремих вправах, що проводився Всесвітньою Бездопінговою Федерацією Пауерліфтингу (WDFPF). Боротьба за світові нагороди зібрала на турнір 380 насильніших атлетів планети. Українська команда складалась з десяти спортсменів, троє з яких ладижинці, учасники команди «Ряба GYM» з «Вінницької птахофабрики», що входить до агроіндустріального холдингу МХП.

Атлети з МХП гідно представили нашу державу на світовій арені і всі повернулися з золотими нагородами чемпіонів світу. Микола Вітюк виборов чемпіонський титул з жиму лежачи у ваговій категорії 90 кг. Михайло Данилов став першим у ваговій категорії 75 кг серед ветеранів. Виконавчий директор ТОВ «Вінницька птахофабрика», депутат Вінницької обласної ради Ігор Лещенко вчетверте став чемпіоном світу. Він завоював золото у ваговій категорії 100 кг серед ветеранів.

Президент Української Бездопінгової федерації пауерліфтингу Валерій Кармазін (на фото разом з ладижинськими спортсменами) зазначив, що атлети з «Ряба GYM» щороку нарощують свій потенціал і демонструють чудові результати.

За словами виконавчого директора «Вінницької птахофабрики», наставника команди «Ряба GYM» Ігоря Лещенка нинішній Чемпіонат світу став черговою сходинкою у зростанні команди. Адже до цього турніру лише один Ігор Васильович мав титул чемпіона світу, тепер його вибороли ще двоє наших спортсменів.

Загалом за три роки існування атлетичної команди на «Вінницькій птахофабриці» троє спортсменів мають звання майстрів спорту міжнародного класу, дев’ять атлетів є майстрами спорту України.
Завойовано численні нагороди з національних першостей, перемоги на Чемпіонаті Європи, а тепер ще й підкорено світову арену.

Розслаблятись спортсменам особливо не доводиться, адже вже за два тижні вони представлятимуть Вінниччину, Ладижин та компанію МХП на популярних в Україні змаганнях з пауерліфтингу – Кубку Чорного моря в Білгороді – Дністровському.